ŠZŠ VK  CŠPP VK
O škole
Odborné učebne
Výchovný poradca
Rada školy
ŠKD
Dokumenty
Projekty
Špeciálna základná škola
Za parkom 966
990 01 Veľký Krtíš

ww.szsvk.sk
riaditelka.szsvk@gmail.com

Aj tento rok sa zapájame do výtvarných súťaží. Spolu so žiakmi maľujeme, kreslíme, tvoríme... Nielen súťažne, ale len tak, pre radosť
Ochranárik - čísla tiesňového volania112 a civilnej ochrany
Thursday, November 07, 2019
Okresný úrad Veľký Krtíš vyhlasuje každoročne okresné kolo súťaže „Ochranárik – čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany.  tento rok to bolo na tému: „Záchranári na lúke, v lese a v horskom teréne.“ Žiaci pod vedením svojich učiteliek  usilovne pracovali a  do  súťaže sme poslali 17 prác.

S vami nie som sám
Thursday, November 07, 2019
Mestská knižnica mesta Piešťany vyhlásila celoslovenskú súťaž pre žiakov špeciálnych základných škôl a centier voľného času pri špeciálnych základných školách „ S vami nie som sám.“ Téma súťaže bola „Všetko, čo ma robí šťastným – rodina, kamaráti, zvieratká, aktivity.“ Deti toto veľmi pekné zadanie zaujalo a do súťaže sme poslali 7 prác.

"Mesiac detskej tvorby" - výtvarná súťaž profesora Karola Ondreičku
Monday, October 07, 2019
Už 20. ročník tejto výtvarnej súťaže vyhlásila nadácia SPP, Združenie Korytnačky a Slovenský paralympijský výbor.  Témy našich žiakov zaujali a tak sme mohli do tohto jubilejného ročníka odoslať až 13 prác. Deti maľovali a kreslili na témy: V krajine drakov, Naša Zem a ilustrovali rozprávky Ako išlo vajce na vandrovku, Červená Čiapočka a Janko Hraško.

Červené stužky
Thursday, November 07, 2019
Pohľadnica pre Červené stužky je výtvarná súťaž pre špeciálne základné školy. Práca je výtvarným vyjadrením zamerania kampane, ktorá vystríha pred chorobami AIDS a HIV.

Mesiac detskej tvorby  - združenie Korytnačky
Červené stužky
Ochranárik čísla tiesňového volania
Všetko, čo mám rád